Valsts: Латвия Valoda: Latviešu Valūta: EUR
Латвия LV
Латвия LATVIEšU

Mainīt reģionālos iestatījumus

Mainīt valsti

Mainīt valodu

Mainīt valūtu

Saglabāt
Valsts: Латвия Valoda: Latviešu Valūta: EUR
Латвия LV
Латвия LATVIEšU

Mainīt reģionālos iestatījumus

Mainīt valsti

Mainīt valodu

Mainīt valūtu

Saglabāt
Par mums
Par DION SPORTLAB
 
Dion Sportlab SIA (DION SPORTLAB® sporta uztura zīmols) savu darbību uzsāka 2011. gadā – mēs esam jauna, motivēta kompānija, kas ievēro šādus stingrus principus:

 
science first
ZINĀTNISKĀ PIEEJA

Mūsu formulas tiek izstrādātas, pamatojoties tikai uz zinātniski pamatotiem datiem par sastāvdaļu un to kombināciju efektivitāti un drošību. Mūsu pieredzējušā attīstības komanda nepārtraukti meklē jaunas un inovatīvas sastāvdaļas, kā arī izstrādā uzlabotas receptes. Jūs varat būt pārliecināti, ka tajā pašā laikā mēs vienmēr vadāmies pēc principa: "Pirmais – zinātniskais pamatojums"!

 
Athletes Tested
SPORTISTIEM

Mūsu plašais produktu klāsts ir izstrādāts tā, lai tas atbilstu visiem sportistu vajadzībām, atkarībā no sporta veida un pašreizējiem mērķiem. Mūsu sortimentu pārbauda profesionāli sportisti. Mēs arī garantējam visu mūsu klāstu atbilstību WADA un IOC antidopinga standartiem, lai nodrošinātu mūsu sportistu mieru un pārliecību.

 
High Quality
AUGSTĀKĀ KVALITĀTE

Kvalitāte! Tikai augstākā kvalitāte! Mēs izvēlamies uzticamus un pārbaudītus piegādātājus, lai mūsu klienti būtu pilnībā apmierināti ar mūsu produktu kvalitāti, kas pilnībā atbilst Eiropas standartiem un ir 100% droši.

 
Inhouse Production
PAŠU RAŽOŠANA

Mēs ražojam lielāko daļu mūsu produktu mūsu pašu ražotnē. Tas ļauj pilnībā kontrolēt ražošanas procesu un nodrošināt mūsu klientiem kvalitātes un antidopinga garantijas. Tas arī ļauj mums izvairīties no papildu izmaksām, kas iestrādātas citu zīmolu produktos, un piedāvājam saviem klientiem produktus par vislabākajām cenām.

 
Great Value & Low Prices
IZDEVĪGAS CENAS

Optimizēta uzņēmējdarbības struktūra, samazinot starpnieku skaitu, kā arī jaunākās ražošanas, noliktavas un IT tehnoloģijas – tas viss ļauj mums piedāvāt mūsu sporta uztura klāstu par ļoti pievilcīgām cenām. Un pats galvenais, pateicoties mūsu pašu produkcijai, mēs varam samazināt ražošanas izmaksas, izvairoties no dārgu apakšuzņēmēju izmantošanas.

 
www
LABS WWW VEIKALS

Mēs darām visu iespējamo, lai padarītu jūsu uzturēšanos DION interneta veikalā pēc iespējas patīkamāku un ērtāku. Reģistrējies kā pastāvīgs klients un mēs piedāvāsim Jums lojalitātes programmu ar uzkrātām atlaidēm un īpašiem reklāmas piedāvājumiem.