Valsts: Латвия Valoda: Latviešu Valūta: EUR
Латвия LV
Латвия LATVIEšU

Mainīt reģionālos iestatījumus

Mainīt valsti

Mainīt valodu

Mainīt valūtu

Saglabāt
Valsts: Латвия Valoda: Latviešu Valūta: EUR
Латвия LV
Латвия LATVIEšU

Mainīt reģionālos iestatījumus

Mainīt valsti

Mainīt valodu

Mainīt valūtu

Saglabāt

Noteikumi

ingredients Interneta vietnes dion.lv lietošanas noteikumi

Apmeklējot interneta vietni dion.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.
Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni dion.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.


Interneta vietnē dion.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA Dion Sportlab īpašums.
Interneta vietnes dion.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.dion.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē dion.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē dion.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes dion.lv starpniecību.

SIA Dion Sportlab, konstatējot interneta vietnē dion.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA Dion Sportlab distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA Dion Sportlab ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA Dion Sportlab ir tiesīgs nosūtīt informāciju par dion.lv jaunumiem, akcijām un atlaidēm.

Lietojot interneta vietni dion.lv, piekrītat, ka SIA Dion Sportlab vai jebkura trešā persona, kas darbojas dion.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt: tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu, katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu, dion.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus, IP adreses, citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu dion.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

SIA Dion Sportlab nesaista lietotāja IP adresi / e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes dion.lv lietotājs paliks anonīms.

Noteikumi par atteikuma tiesību izmantošanu. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs par lēmumu atteikties no šā līguma. Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa.
Jums preces jānodod SIA Dion Sportlab, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ  pirms 14 dienu termiņa beigām. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.
Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības: Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:
- patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ; 
- preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;
- preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā.

Uzsākot preces pasūtīšanu:
- piekrītat, ka interneta vietnē www.dion.lv ievadītos datus, SIA Dion Sportlab var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes www.dion.lv lietošanas noteikumiem,
- apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem,
- apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.

Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
- Saņemot pasūtīto preci ar kurjera piegādi – pircēja paraksts uz dokumenta vai uz kurjera elektroniskā termināla;
- Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.
Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta, netiek pieņemtas.

Interneta veikalā dion.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar mums, lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.

Sazinieties ar mums, ja jūsu informācija vai izvāle ir mainīta.
Ja vēlāties pārtraukt no mums saņemt informāciju vai mainīt personiskus iestatījumus un nevēlaties, lai mēs nosūtītu jums pieprasīto informāciju, vai ja jums ir kādi jautājumi par to, kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, informējiet, sazinoties ar mums:

Tālr.: +371 20010203
E-mail: info@dion.lv